PS 4 için yeni direksiyon: Logitech G29

1
4713
Logitech G29 BTY 02
Logitech G29 BTY 02

Oyun aksesuarlarının lideri Logitech G, Xbox ve PC’ler için uyumlu yarış direksiyonu Logitech® G920 Driving Force’u sonbahar itibariyle oyun tutkunlarıyla buluşturacağını açıkladı.

Çift motor gücü destekli Logitech G920 Driving Force, paslanmaz çelik valf, fren ve debriyaj pedalları ile hassas yarışlar ve uzun süren güvenirlilik için tasarlandı. Altı kademe hıza kadar otomatik vites değiştirme özelliği olan direksiyon, farklı sürüş aletleriyle de uyumlu.

Logitech Oyunlardan Sorumlu Genel Müdürü Ujesh Desai, “Direksiyon fanları Xbox One kullanımı için uzun süredir G920’yi bekliyordu. Xbox One oyuncuları için gerçek bir deneyim yaşatan, kendi mirrasımızı gelecek nesillere aktarabilceğimiz bir direksiyon yarattık. G920 ile Forza Motorsport 6 oynamak üzere direksiyonun başına geçmeyi ben de heyecanla bekliyorum”’ dedi.

Logitech G920 Driving Force direksiyon şaftında bilye rulmanları, alüminyum jant telleri ve paslanmaz çelik otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite bir yarış direksiyonu olan Logitech G920 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim imkanı sunuyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Ekim’de Türkiye’de

Logitech G920 Driving Force, D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları kolaylıkla yarışa geçişte kusursuz kolaylık sağlıyor. Logitech G920 Driving Force’un bağımsız pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor. Özel debriyajı ise G920 yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor. Logitech G920, Driving Force Shifter düz vites çubuğu ile ileri-geri gitme özelliğini de opsiyon olarak sunuyor.

• Ekim ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak olan Logitech G920 Driving Force’un, tavsiye edilen satış fiyatı 399 € (KDV dahil), Driving Force Shifter düz vites çubuğu 59 € (KDV dahil).

Temel Özellikleri: 

• Sağlam Tasarım: Logitech G920 Driving Force, direksiyon şaftında bilye rulmanları alüminyum jant telleri ve paslanmaz çelik otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite bir yarış direksiyonu olan Logitech G920 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim imkanı sunuyor. Ayrıca ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indirmek için direksiyonu kelepçelerle tutturulmuş civatalara asmanız mümkün.

• Oyun Kontrollerine Kolay Geçiş: D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları sayesinde Logitech G920 Driving Force yarışa geçişte kusursuz bir kolaylık sağlıyor

• Uyumlu Pedal Ünitesi: Logitech G920 Driving Force’dan bağımsız olarak yerde bulunan pedalı, gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanıza, hızlanmanmanıza ve vites değiştirmenize imkan veriyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanızı da sağlıyor. Doğrusal olmayan pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor. Özel debriyajı G920 yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı veriyor.

• Opsiyonel Driving Force Shifter: Driving Force Shifter düz vites çubuğu, ileri-geri gitme özelliğini opsiyonel olarak sunuyor. Çelik vites şaftı ve el yapımı deri tuş kaplamasıyla kaliteli bir sürüş sunuyor. Ayrıca, direksiyonu kelepçelerle tutturulmuş civatalara asmanız mümkün.

Saha Uyumluluğu
• Xbox One Console ile uyumlu
• Logitech güç geri bildirimli yarış direksiyonlarını destekleyen oyunlar ile uyumlu.

PC Sistem Gereksinimleri
• Windows 8.1, Windows 8 veya Windows 7
• USB 2.0 Port
• 150 MB Disk saklama alanı
• Yazılım yüklemesi için internet bağlantısı

Ürün Özellikleri
• Boyutları :
o Direksiyon: 270 mm x 278 mm x 260 mm
o Pedal: 167 mm x 311 mm x 428.5 mm

• Ağırlık :
o Dieksiyon: 2.25 kg
o Pedal: 3.1 kg

Garanti: 2 yıl limitli donanım garantisi (EMEA)

1 Yorum

  1. G29 Driving Force’un 900 derecelik direksiyon donusu, direksiyonu 2,5 kez dondurebileceginiz anlam?na gelir. Bu, bir arabadaki direksiyon ile ayn? hareket derecesidir.