Çarşamba, Eylül 27, 2023
More

  HyperX yeni oyun kulaklığını sundu

  Bellek ürünleri devi Kingston Technology Co. Inc bünyesinde faaliyet gösteren HyperX®, HyperX Cloud II Head Set’ini duyurdu.

  Nakliyatı başlayan HyperX Cloud II, yeni tasarım ürünü, 7.1 virtual surround USB ses kartı sesli kontrol cihazının yanı sıra, ödül kazanan HyperX Cloud başlığının tüm harika özelliklerini içeriyor.

  Tamamen HyperX ses mühendisleri tarafından tasarlanan arkadan aydınlatmalı LED sesli kontrol cihazı, yazılım gerektirmeyen donanım tabanlı 7.1 virtual surround sesi, mikrofon ve ses ayarından bağımsız tutarak sunuyor. Oyunseverler 7.1 virtual Surround Sound teknolojisini kolayca tek bir tuşa basarak açabilir ve yedi konumlanmış hoparlör ile artırılan oyun tecrübesi yaşayabilir. PC ve Mac’de ses ve konuşmaları güçlendirmek için USB’den güç alan HyperX Cloud II aynı zamanda PS4 ve Xbox One için 3.5 mm’lik stereo kablo uyumlu.

  Ses kapatma fonksiyonuyla dijital yeteneği artırılan mikrofon, USB ses kartı aracılığıyla otomatik kazanç ayarı ve yansıma önleyici özellik sunuyor. TeamSpeak tarafından onaylanan ve Skype ile uyumlu olan HyperX Cloud II, net ses kalitesini, oyun seslerini artırırken, arka plan gürültüsünü azaltıyor. Yüzde 100 hafızalı köpük içeren kulaklıklar ve başlık kayışı, saatler oyun oynarken maksimum konfor sağlıyor.

  HyperX aynı zamanda ikinci oyun yüzeyi olan HyperX FURY Pro Oyun Faresi Pad’ini de sundu. Kumaş ve dolgu malzemesi ile üretilen HyperX FURY fare altlığı, optimum hassasiyet, konfor ve denge sağlıyor. Dört boyut seçeneğiyle sunulan HyperX FURY fare altlığı, her türlü oyunseverin çevresine uyum gösterecek şekilde taşınabilir ve dayanıklı olarak üretildi.

  HyperX Müdürü Lawrance Yang, “HyperX aksesuarları serisini yeni Cloud II ve FURY fare altlığı ile genişletmekten heyecan duyuyoruz” ifadesini kullandı. Yang, “Artık oyunseverlere 7.1 virtual surround ses teknolojisi içeren başlığı orijinal HyperX Cloud konforu ve stiliyle sunabiliriz. İki yeni ürün oyunseverlere harika ses kalitesi ve kontrol imkanı sunarak sürükleyici bir oyun tecrübesi yaşatacak” dedi.

  Kırmızı, top metali ve sınırlı üretim olacak pembe renklerde sunulacak olan HyperX Cloud II, iki yıl garanti ve HyperX güvenilirliği ile gelecek.

  Kingston Technology’nin yüksek performanslı ürün birimi olan HyperX, yüksek hızlı DDR4 ve DDR3 bellekleri, USB Flash bellekleri ve oyun aksesuarları geliştiriyor. Oyunseverleri teknoloji meraklılarını hedefleyen HyperX, dünya çapında kalitesi, performansı ve yenilikçiliğiyle biliniyor. eSpor’a destek veren HyperX, küresel alanda 20’den fazla takıma sponsorluk desteği verdiği gibi Intel Extreme Masters’ın ana sponsoru olarak biliniyor.

  Teknik özellikler için tıklayın.

  EN COK OKUNANLAR

  İlgili Makaleler