Home Teknoloji Kripto & Blockchain DOGE (Dogecoin) FTX Japonya’da Listelenecek

DOGE (Dogecoin) FTX Japonya’da Listelenecek

1842
0
dogecoin g64af3c6b4 1920
dogecoin g64af3c6b4 1920

Twitter üzerinde yapılan açıklamaya göre DOGE (Dogecoin) 5 Temmuz tarihinde FTX Japonya’da listelenecek. Dünya’nın en çok hacme sahip olan kripto para borsalarından biri olan FTX, Dogecoin’i hem spotta hem de vadeli işlemlerde listeleyeceğini açıkladı.

FTX Exchange

FTX’in Japonya resmi web sitesi üzerinde yapılan açıklama şu şekilde:

Dogecoin’i (DOGE) 5 Temmuz 2022 (Salı) saat 11:00’den itibaren listelemeyi planlıyoruz. Dogecoin (DOGE), Shiba Inu yapısına sahip benzersiz bir kripto paradır ve son yıllarda oldukça popülerlik kazanmış bir kripto varlığıdır. İleride haberlerde sıkça duyulan bu Dogecoin’i (DOGE) FTX Japan’da kolayca takas etmek mümkün olacak. FTX Japan, Dogecoin işlemlerini gerçekleştiren tek yerel borsadır, bu yüzden lütfen bundan yararlanın.

2020 yılı itibariyle Elon Musk sayesinde popülerlik kazanan Dogecoin, geçtiğimiz süreçte dünyanın en büyük borsası olan Binance da dahil olmak üzere bir çok büyük borsada listelenmişti.

WhaleStats‘ın Twitter sayfasında açıkladığı verilere göre DOGE son 24 saat içinde BSC ağında en çok satın alınan 10 varlık içerisinde görünüyor.

SOURCEFTX
Previous articleÇin’in Tianwen-1 uzay aracı, kızıl gezegen Mars’ı fotoğrafladı!
Next articleCelsius’un Tether Şirketine Olan Borcu Tamamen Kapandı
Erman Mutlu
Kripto para, blockchain ve teknoloji konularıyla ilgili 2019 yılından Dijitalx'de içerik üretiyor.